Luxusné šaty

Šaty väčšina z nás nekupuje každý deň. Kupujeme ich len pri špeciálnych udalostiach ako je svadba, ples, stužková alebo promócie. Preto je logické, že si chceme kúpiť čo najlepšie. A i keď to nie je pravidlo, tak väčšinou platí, že čím drahšie tým lepšie.

Čím sa prejavujú luxusné šaty?

 

V prvom rade treba povedať, že luxusné nie sú extravagantné. Keď si niekto dá extravagantné šaty, tak je to preto aby zaujal, aby ho bolo vidno. A podobne to je aj pri luxusných šatách. Cieľom je zaujať, ale sofistikovanejšie, elegantnejšie. Pri extravagantných šatoch zaujať znamená zvoliť netradčinú farbu, tvar výstryh alebo dĺžku šiat. Naopak pri luxusných ide o to skôr zaujať dizajnom, kvalitou.

Ak si vyberiete kvalitné luxusné šaty, tak si môžete byť istá tým, že budete vidieť a budú o vás ešte dlho rozprávať a nemusíte pritom nijak svietiť, ani sa ligotať a určite si z vás nikto nebude robiť ani srandu, ani posmech.

Problémom je cena. Tá je samozrejme výrazne vyššia, ale veď svadba, ples alebo stužková nie je každý deň a tak prečo raz za čas nezainvstovať do svojej krásy.