Šaty pre moletky

Nie každá žena má postavu ako z módneho časopisu, ale to nie je žiadna katastrofa. Móda sa mení a dnes môže byť krásnou každá žena. Áno aj taká, ktorej váha sa vymyká zo všetkých tabuliek. Dokonca je preč aj obdobie, kedy boli muži výsostne zamerané na vychudnuté modelky. Silnejšie ženy sú čoraz viac atraktívnejšie aj pre mužov, teda nie je dôvod zúfať.

 

Základná poučka obliekania hovorí, že čierna farba zoštíhľuje. To je aj dôvod prečo si ju väčšia moletiek vo väčšine prípadov volí. Rozhodne ale nie len čiernou farbou dosiahnete efekt zoštíhlenia. Podobný dojem môže budiť aj modrá, červená či dokonca fialová farba. Ak máte pekný úsmev a k tomu zvolíte veselšiu farbu či, tak môžete dosiahnúť taký efekt, že na vašu postavu sa už nikto ani nebude pozerať.

V prvom rade treba vedieť v ktorých partiách toho máte viac ako by ste mali mať. Práve tie časti tela treba zakryť. Problematické môžu byť hlavne lýtka a stehná, ktoré radi ženy ukazujú. Ak ich máte však príliš hrubé, tak ich radšej schovajte pod sukňu alebo nohavice.

Nezabudnite sa hrať aj s doplnkami. To či bude vyzerať štíhlo alebo nie môže ovplyvniť dokonca aj kabelka či šperky, no v prvom rade topánky. Je úplne logické, že ak siahnete po vyšší opätkoch, tak budete vyzerať oveľa stíhlejšie a o to tu práve ide.

Na záver ešte jedna malá rada. Nebude z tých žien, ktoré sa hanbia za každé kilo navyše. Pokiaľ vám nadváha nespôsobuje žiadne zdravotné komplikácie, tak nie je dôvod na paniku a správajte a obliekajte sa tak, aby ste sa predovšetkým dobre cítila.