Moderné šaty

Móda sa vyvíja doslovo a dopísmena každý dňom. To čo bol včera najväčší hit, dnes už byť nemusí. Aj to je jeden z dôvodov prečo sa neodporúča kupovať si šaty na akúkoľvek udalosť dlho dopredu. Naopak, ale treba povedať, že kto má vkus a cit pre výber šiat vie si kúpiť také šaty alebo kostým, ktorý bude vhodný a moderný aj niekoľko rokov. No nie každý má taký talent, a preto je lepšie sa popozerať po internete aké sú trendy.

 

Nové kolekcie vychádzajú zväčša na každé ročné obdobie. Samozrejme nedá sa povedať, že každé tri mesiace sa mení móda v oblasti svadobných šiat. To hlavne na Slovensku je relatívne trvalé a konzervatívne. Zažiariť tak môžte dokonca aj v šatách v ktorých sa vydávala vaša mama.

Každopádne ak vás zaujíma aké sú trendy na rok 2010, tak čítajte ďalej.

Veľmi moderné ak hovoríme o svadobných šatách sú napríklad šaty bez ramienok alebo asimetrické šaty s jedným ramienkom, ktoré vedia pôsobiť veľmi pôvabne, elegantne ale aj sexi.

Čoraz viac sa tlačí aj trend kratších šiat a to nie len pri svadbách, ale aj plesoch a iných spoločenských udalostiach. Už neplatí zaužívané pravidlo, že žena musí mať večerné šaty až po zem.

Nebojte sa teda experimentovať. V móde je rozhodne porušovať zakonzervované prvky.